Multimodālie pārvadājumi

Kad mēs pieņemam pasūtījumu pārvadājumam – mēs rīkojamies tā, lai krava tiktu piegādāta. Kad klients veic pieprasījumu, kurš šķiet neiespējams, mēs darām tā, lai tas kļūtu iespējams, liekot lietā visas savas pūles, iemaņas un operativitāti. Tas ir tas, kas atšķir Isotra no citiem. Saskaroties ar šķēršļiem, mēs izmantojam izdomu un uzstājību, lai atrisinātu sarežģītas situācijas, kas pieprasa nekavējošu reaģēšanu.

Mēs sniedzam kompleksus risinājumus, kas ietver noliktavu pakalpojumus, jūras pārvadājumus, autotransporta ekspedēšanu un negabarīta pārvadājumus. Multimodālu loģistisku piegādes shēmu izmantošana ļauj kompānijai ātri reaģēt uz klientu vajadzībām.

Mūsu iespējas ļauj mums piedāvāt elastīgus risinājumus multimodālu pārvadājumu jomā, un mēs pastāvīgi cenšamies darīt to labāk par citiem.

Atsevišķā „rindā” atrodas negabarīta pārvadājumi. Šādi pārvadājumi ir diezgan sarežģīts un darbietilpīgs process, kas saistīts ar maršruta aprēķiniem un nepieciešamo saskaņojumu un atļauju saņemšanu, bet no savlaicīgas un precīzas piegādes ir atkarīga dažādu nozaru darbības efektivitāte: lauksaimniecībā, būvniecībā, enerģētikā, mašīnbūvē un ne tikai. Mēs palīdzēsim jūsu biznesam paaugstināt šo efektivitāti, organizējot drošus šādu kravu pārvadājumus.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JoomShaper