Jūras kravu pārvadājumi

Mēs cenšamies sniegt individuālus risinājumus mūsu klientu vajadzību apmierināšanai jebkurā pasaules punktā. Šis princips ir mūsu efektivitātes pamatā. Mēs saprotam, ka globālā loģistika pastāvīgi attīstās, pieprasot jauktu, bet izveidotu risinājumu komplektu, ņemot vērā katra klienta vēlmes. Šī iemesla dēļ mūsu pakalpojumi ietver pārvadājumu organizēšanu ar jūras transportu. Tie lieliski papildina mūsu pieredzi autopārvadājumos. Jūras transports ir visefektīvākais liela apjoma un tonnāžas kravas pārvadājumu gadījumā. Tas ir neatņemama kravas pārvadājumu sastāvdaļa, savienojot Ameriku, Āziju, Āfriku un citas pasaules daļas ar Eiropu. Mēs piedāvājam kravas pārvadāšanu:

1. ar veseliem konteineriem (FCL)
2. mazāk nekā konteinera piekraušana (LCL)
3. pārvadājumi ar specializētiem kravu konteineru laukumiem, kuri izmēri pārsniedz standarta konteineru izmērus.

Parādoties kravu konteinerizācijai, kļuva vieglāk transportēt preces, kuras "ietilpst ietvaros". Kompānijai Isotra ir darba pieredze ar konteineru pārvadājumiem. Bet ir iezīme, kas mūs atšķir no citiem – spēja apstrādāt kravu, kura neietilpst „kārbā”.

Rīgas (Latvija) jūras kravas ostā mēs sniedzam aģenta pakalpojumus, nodrošinot pienācīgu kontroli pār Jūsu kravu tās pieņemšanas/nosūtīšanas laikā uz/no ostas, pārkraušanas un pavaddokumentācijas sagatavošanas laikā.

Mēs pastāvīgi attīstām partnerattiecības ar pasaules vadošajiem kuģu operatoriem, kas ļauj Isotra pārspēt savu klientu cerības.
 
 
 
 
JoomShaper